Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Sznury Hukowe Huker XP1001 Triplex

160,00 zł
Brutto

Ta oferta zawiera całe pudełko sznurów 12 sztuk po 12 petard. 

Instrukcja obsługi:

Tylko do użytku na zewnątrz. Emiter zawiesić minimum 1,8 metra nad ziemią. Zapalić czerwoną końcówkę liny w wyciągniętej ręce i oddalić się natychmiast na odległość co najmniej 25 metrów. Nie należy trzymać liny po odpaleniu. Całkowity czas spalania liny wynosi 5-6 godzin. Petardy są umieszczone na równych odległościach od siebie. Odstęp czasu pomiędzy kolejnymi wybuchami wynosi 15-30 minut. W czasie działania nie zbliżać się na odległość mniejszą niż 25 metrów. W przypadku nie zadziałania, nie próbować odpalać ponownie, odczekać 30 minut, a następnie umieścić przedmiot w wodzie na 24 godziny. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od substancji łatwopalnych. Nie demontować.

Ilość

 

Warunki świadczenia usług

 

Dostawa

 

Płatność i bezpieczeństwo

XP1001

Brak opinii użytkowników

Zobacz także

Petarda Lontowa PP3 od Komety

Cena 15,00 zł
Mocna petarda PP3 od importera Kometa! to produkt, który niedługo będzie tylko wspomnieniem jak FP3 i C4. Petarda jest jak na te czasy mocna bo 2...

Utwórz nowe konto